• Yenişehir mahallesi Osmanlı bulvarı Arwen ofis No:5 B kapı No: 67 Kurtköy / İstanbul
  • info@sargrouptr.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Sar Group, 2012 yılında İstanbul’da başladığı serüvende bugün, tıbbi cihazlar, cilt bakım ürünleri, inşaat malzemeleri, dekorasyon ve gıda alanında tecrübesiyle hizmet vermektedir. 

Ürünlerini Türkiye'den diğer ülkelerin ihtiyaçlarını karşılayan 25 farklı ülkeye ihraç etmekte, markalı ürünlerinin satış ve pazarlamasını denetlemekte, ürün grubu için distribütör olarak çalışmaktadır. 

Sektörün öncü kuruluşu olan Sar Group, Birbirinden  farklı alt markaları ile faaliyet gösteren yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir. 

Müşteri memnuniyetini yüksek tutmak için üzerine odaklandığımız ana kriterimiz kalitedir. 

Teknik ve eğitimli personelimiz ile müşteri memnuniyetini ve kalitemizi ön planda tutarak sürekli iyileşme çerçevesinde sektörümüzde Türkiye’de ve Dünya da kalite, inovasyon, ürün değeri ve çeşitlilik olarak herkesin tercih ettiği bir dünya markası olmayı amaçlamıştır. 

Ayrıca 100'den fazla müşteriye toptan ve perakende satış konusunda ilkelere uygun olarak her türlü ticari ve lojistik destek vermektedir.

Kalite, uygun fiyat ve zamanında teslim

İnovasyon ve Ar-Ge’ye verdiği önem,

Kurum içi eğitim, özlük haklarında titizlik, “doğru işe doğru insan” ve sosyal sorumluluk bilincini de içine alan kapsamlı İK Politikaları,

Gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı,

Koşulsuz müşteri memnuniyeti


Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Sar Group, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.